Jdi na obsah Jdi na menu

Rej čarodějnic úspěšně za námi :)

1. 5. 2013

 Letošního reje se, i přes chladné počasí, zúčastnilo mnoho lidí, čarodějů a čarodějek v doprovodu dospěláků. Těší nás, že se k nám na čarodějnice sjíždějí rodiny také z okolních obcí! 

Děti, v maskách i bez, si nejprve zasoutěžili v tradičním kolečku kolem rybníku. Za splnění každé disciplíny dostaly razítko do leteckého průkazu čarodějnice. Děti musely proběhnout slalom na koštěti, hodit koštětem na cíl, rozpoznat jarní kvítí a v tajemném pytlíku  na co nejméně pokusů najít myšku. Po doběhnutí do cíle čarodějky i čarodějové, i děti bez masky, dostaly onen řidičák na koště:), malou odměnu a sladkost. Tu si museli vybrat z košíku,kde ji pečlivě hlídal "pan pavouk:). Poté hasiči, pod bedlivým dohledem dětí, zapálili hranici a paní čarodějnici upuálili:) Než hasiči dětem opekli párky, čarodějnická rada zvolila miss čarodějnici. Čarodějnice Pajdavá a její kolegyně Krákavá mezi přítomnými maskami vybraly tři nejlepší....ale krásné byly samozřejmě všechny. Komu se předá putovní Zlaté koště ale musela zvolit nezávislá porota, neboť paní Krákavá měla mezi oceněnými svoji malou nástupkyni :D Porota nakonec rozhodla, že zlaté koště a miss čarodějnice pro rok 2013 se stává Kateřina Husáková, 1. vicemiss Kateřina Malátová a 2. vicemissákem Péťa Švejda. Tímto porotě děkujeme a všem čarodějnicím a čarodějnkám gratulujeme! Po volbě miss děti dostaly párky, po celou dobu měly k dispozici k pití šťávu. Všichni se dobře bavili, rej proběhl bez komplikací a zakončil ho začínající déšť. Těšíme se zase za rok na dalším sletu :)! Pajdavá a Krákavá se loučí. 

Fotografie na https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151650611408824.1073741826.289212523823&type=3 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář