Jdi na obsah Jdi na menu

INFORMACE PRO OBČANY !

Příspěvky

Hasičské noviny na facebooku

 
7. 3. 2013 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

VŠE NEJ DO NOVÉHO ROKU !

 
28. 12. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY ! | Komentářů: 0

Rostlinný odpad palte opatrně, varují hasiči

 
20. 9. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Grilujte hlavně opatrně, varují hasiči!

Grilování u nás zažívá boom a snad v každé rodině se najde alespoň malý rošt k opékání všech možných pochutin. Ale pozor, aby chvíle grilování byly skutečně jen příjemné, dbejte pokynů výrobce grilu a dodržujte určitá pravidla. I od malého grilu může dojít k velkým zraněním nebo požárům.

 
29. 5. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY ! | Komentářů: 0

Své dveře bude mít otevřené i stanice v Žatci

 
22. 5. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Pálení čarodějnic - i tady platí zásady bezpečnosti!

 
27. 4. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

OHLAŠOVÁNÍ PÁLENÍ

  Pokud byste chtěli z jara pálit klestí, listí či jinak si hrát s ohněm v otevřeném prostoru, použijte následující formulář, kde můžete do mapy vložit přesný bod místa budoucího pálení. Odesláním formuláře se daný bod zobrazí hasičům v systémové mapě. V případě ohlášení požáru Vás hasiči budou kontaktovat na zadaný telefonní kontakt a předejde se tak zbytečnému výjezdu. Pálení zdar.

 
6. 3. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Hejtmanka ocenila práci hasičů

  Hejtmanka Jana Vaňhová ocenila o uplynulém víkendu dlouholetou, obětavou a nezištnou pomoc členů krajského sdružení hasičů i sborů dobrovolných hasičů při ochraně zdraví a majetku a záchraně životů občanů Ústeckého kraje.

 
14. 2. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Ministr financí snížil správní poplatek za povolení tomboly!!!

      Za pořádání tomboly zaplatí spolky pořádající plesy či zábavy jen 500 Kč, 20% daň z výtěžku tomboly zůstává. 

 
3. 2. 2012 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

OZNÁMENÍ O PÁLENÍ ODPADU


Pálení můžete nahlásit telefonicky nebo vyplňěním formuláře.

 
6. 10. 2011 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !