Jdi na obsah Jdi na menu

INFORMACE PRO OBČANY !

Příspěvky

LHŮTY ČIŠTĚNÍ KOMÍNŮ !

 Cílem nařízení vlády je upravit podmínky, za nichž se provoz komína, kouřovodu a spotřebiče paliv považuje za vyhovující z hlediska požární bezpečnosti, a to zejména stanovením způsobů a lhůt provádění čištění, kontroly a revize komína a kouřovodu, čištění spotřebiče paliv a vypalování komína.  

 
6. 10. 2011 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Začíná topná sezóna, pozor na požáry od komínů!

 Se začátkem topné sezóny každoročně hasiči likvidují zvýšený počet požárů způsobených od komínů, kouřovodů a spotřebičů paliv. Hasiči důrazně upozorňují na důslednost při jejich údržbě. Hasiči ročně evidují téměř 20 tisíc všech požárů. Jedny z nejzávažnějších požárů jsou požáry v domácnostech.

 
6. 10. 2011 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !

Jsem občan… a chci pálit klestí!

 
25. 8. 2011 | | Rubrika: INFORMACE PRO OBČANY !