Jdi na obsah Jdi na menu

Hlasujte pro Miss Hasička Československa 2015

Z postupujících finalistek vybíráte svými hlasy nejsympatičtější hasičku, která získá titul Miss Hasička Sympatie ČeskoSlovensko. Hlasovat můžete od 1. července až do 31. října 2015 zde nawww.misshasicka.cz nebo odesláním SMS zprávy nebo prostřednictvím facebooku.

Odesláním SMS zprávy odešlete 10 bodů pro vybranou dívku. Za odeslání SMS účtuje operátor cenu za běžnou SMS zprávu dle tarifu hlasujícího. Počet odeslaných SMS není omezen. SMS zprávu zasíláte na číslo 720 001 073 ve tvaru MISS mezera ČÍSLO DÍVKY pro kterou hlasujete. Např. „MISS 30“ je hlasovací SMS pro dívku č. 30.

Hlasováním zde na www.misshasicka.cz odešlete 1 bod pro vybranou dívku. Z jedné e-mailové adresy můžete hlasovat jen jednou.

Hlasováním na facebooku opět odešlete 1 bod pro vybranou dívku. Fotografii dívky označte symbolem „Líbí se mi“.

http://misshasicka.cz/hlasovani.php