Jdi na obsah Jdi na menu

Miss hasička 2015 Kateřina Müllerová z SDH Bezděčín

5. 11. 2015

Po dvouletém vedení slovenských kolegyň zvítězila hasička reprezentující dobrovolné hasiče České republiky, a to čtyřiadvacetiletá Kateřina Müllerová z SDH Bezděčín, která získala svou sympatií i nejvíce hlasů ve veřejném hlasování. Odnesla si tedy i titul Miss Hasička Sympatie Emotikona smile

Titul Vicemiss Hasička ČS 2015 poputuje na Slovensko do DPO Košická Belá a získala ho jednadvacetiletá Miroslova Koľveková. A jako třetí se umístila a získala tak titul II. Vicemiss Hasička dvacetiletá Lenka Kotulová z SDH Bělá.

Během večera byla vyhlášena i nová kategorie FERNET STOCK Hasič, kterou získal Lukáš David z SDH Víska. A Hasičem roku pro rok 2015 se stal David Hájek z HZS České Budějovice.

Všem vítězům gratulujeme, ale také všem finalistům, byli jste úžasní.

 

fotografie z akce na https://www.facebook.com/MissHasicka/?fref=ts 

Emotikona smile

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář