Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záchranářský časopis RESCUE report v novém ! nyní s názvem Hasiči, policisté a záchranáři.

8. 4. 2014

 Česko-slovenský záchranářský časopis RESCUE report po 15 letech vycházení mění svůj název na Hasiči, policisté a záchranáři.titulka_rr.jpgrescue.czJde o moderní dvouměsíčník, který přináší vždy to nejlepší ve všech odborností a profesí zapojených do Integrovaného záchranného systému. Najdete v něm komplikované i kuriózní zásahy, záchranářská vozidla, vybavení a mnoho rad pro všechny, kteří si chtějí udržet svou kondici. Je určen všem záchranářům a speciálně i dobrovolným hasičům. Svou skladbou je časopis úplně jiný, než ta periodika, co znáte. Je plný fotek a neobsahuje nudné informace o dávno proběhlých akcích. Tím oslovuje hlavně mladší generaci hasičů.Předplatitelé dostanou při objednávce ročního předplatného kolekci hudebních CD v hodnotě 300 Kč ZDARMA.

Vás všechny, kteří jste měli možnost být na POVODŇOVÉM koncertu, jistě potěší, že od konce května v celé ČR v 6 městech poběží SKVĚLÉ OPEN AIR KONCERTY HASIČI 150 SLAVÍME, kde jste všichni zváni ZDARMA, a kde naši čtenáři můžou obdržet hodně dárků. Více na www.rescue.cz.

Těšíme se, že se i ve Vašem sdružení stanete našimi čtenáři a fanoušky, stejně tak jako tisíce jiných hasičů a záchranářů v České a Slovenské republice. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář